Využijte nyní nezávazné konzultace

MENU

První 5D scanner ve střední Evropě


iTero 5D scanner

Skener iTero Element 5D je první integrovaný dentální zobrazovací systém, který současně zaznamenává 3D obraz chrupu, intraorální barvy i NIRI obrazy a umožňuje srovnání pomocí časové smyčky iTero TimeLapse.

 

 


Bez škodlivého záření

Jedná se o první intraorální skener s technologií infračerveného zobrazování (NIRI), která skenuje vnitřní strukturu zubu (sklovinu a dentin) a to v reálném čase.

Zároveň se jedná o první integrovaný dentální zobrazovací systém, který současně zaznamenává 3D tvar chrupu, intraorální barvu i NIRI a umožňuje srovnání pomocí časové smyčky iTero® TimeLapse a to bez škodlivého záření.


Nejvyšší přesnost

Scanner poskytuje nejpřesnější dostupné zobrazení vašeho chrupu ve trojrozměrném prostoru. Právě na jeho základě se následně připraví neviditelná rovnátka.

Tímto scannerem disponujeme jako jediné stomatologické centrum v ČR i střední Evropě. 3D scan chrupu probíhá v rámci nezávazné konzultace s našim ortodontistou. 
 

Nezávazná konzultace


"Při první návštěvě jsem byla velice příjemně překvapena, co dnešní přístroje dokáží. Podívat se na to, jak budou mé zuby po rovnátkách vypadat, bylo užasné."

Zuzana L. Praha