Využijte nyní nezávazné konzultace

MENU

Využíváme sadu prakticky neviditelných snímatelných plastových rovnátek, která velmi jemně posouvají zuby do správné polohy.Krásný úsměv může mít společenské i profesní přínosy.

Centrum Rovnátek Praha disponuje jako jediné ve střední Evropě unikátním 5D scannerem iTero. Ten dnes nabízí nejvyšší míru přesnosti. A přesnost je u neviditelných rovnátek klíčová nejen pro pohodlné nošení, ale i pro vysokou efektivitu a rychlost celé léčby. 


Jak dlouho to trvá? 

To je individuální. Doba léčby je porovnatelná s léčbou tradičními rovnátky, která se pohybuje mezi 3-18 měsíci. Více Vám rádi sdělíme při osobní konzultaci.

 

Konzultace Invisalign


Existuje několik způsobů, jak léčit křivé zuby. Téměř žádný z nich však nekombinuje efektivitu, estetiku i pohodlí tak, jako léčba neviditelnými rovnátky Invisalign.Kolik to stojí?

Cena samotných rovnátek je v celkových nákladech srovnatelná s běžnými rovnátky. A to zejména proto, že odpadá celá řada zásahů, které jsou u běžných rovnátek nutné a nákladné. Doba léčby může být také kratší, než u běžných rovnátek. Někdy vyjde léčba neviditelnými rovnátky dokonce levněji, než běžnými.

 

Ceník


V porovnání s tradičními rovnátky strávíte méně času v křesle a odpadají problémy se zlomenými dráty či kovovými držáky.