Využijte nyní nezávazné konzultace

MENU

Garanti stomatologického centra Budějovická

Doc. MUDr. Marie Bartoňová, CSc.
je odborným garantem stomatologického centra Budějovická, má rozsáhlé zkušenosti s nejkomplikovanějšími rekonstrukcemi vad chrupu u pacientů s vrozenými vadami.

Doc. MUDr. Hana Hubálková, Ph.D.
je vedoucí lékařkou stomatologického centra Stomatologie Budějovická a předsedkyní České společnosti protetické stomatologie.

MUDr. Hana Matanelli
je vedoucí lékařkou stomatologického centra Stomatologie Budějovická, má rozsáhlé zkušenosti ve stomatochirurgii a implantologii.Špičkové technologie

Jsme rychlí, minimálně poškozujeme ošetřované zuby a dosahujeme maximálního estetického výsledku. Mimo jiné díky špičkovým moderním technologiím:

  • 5D Scanner iTero vlastníme jako první a jediné stomatologické centrum v ČR. Umožňuje vytvořit neviditelná rovnátka s nejvysšší možnostu přesností.

  • 3D rentgenové zobrazení snímané oblasti CBCT umožnuje mnohem přesnější a detailnější vhled do vašeho chrupu.

  • CAD/CAM technologie nám umožnují přímo na místě ultra přesnou přípravu keramických korunek, můstků a 3D tisk dalších pomůcek.

Skvělé je, že první výsledek uvidíte už za pár týdnů.


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Naše přednosti


+ vše pod jednou střechou

Díky rozsáhlému týmu předních českých odborníků a nejlepší dostupné technice poskytujeme veškeré výkony spojené s neviditelnými rovnátky na jedinom místě. Věříme, že bezprostřední blízkost všech odborníků na jednom místě je pro pacienty i kvalitu léčby velmi důležitá.


+  záruka spokojenosti

Všichni naši odborníci, pracující s neviditelnými rovnátky, mají nejvyšší certifikací přímo od INVISALIGN. Navíc, pokud by se léčba prodloužila, nebo by v jejím průběhu bylo třeba dělat korekce rovnátek, jdou tyto náklady již za námi. 


+ Snadná dostupnost

Naše pražská ordinace specializující se na neviditelná rovnátka je v dobré dopravní dostupnosti na Budějovické v zelené budově Polikliniky Budějovická, na adrese Antala Staška 1670/80.


+ Nejlepší vybavení v ČR

Patříme mezi celosvětově nejlépe vybavená pracoviště pro aplikaci neviditelných rovnátek. Vaše rovnátka vyrobíma na základě snímku scanneru iTero 5D Elements 2, který máme jako jediní ve střední Evropě, a který disponuje nejvyšší možnou přesností.